Ужас: Отриха трупа на бившия миньор Олег в мазе на дупнишки блок

55-годишният мъж надялан примката и не е оставил предсмъртно писмо

https://blitz.bg/intsidenti/uzhas-otriha-trupa-na-bivshiya-minyor-oleg-v-maze-na-dupnishki-blok_news691269.html Blitz.bg
Бившият миньор Олег Иванов от Дупница е открит от съседи в блок 21 на ул. „Велико Търново” да виси безжизнен на въже в едно от мазетата на блока. От няколко дни се разнасяла тежка миризма във входа на блока, но никой не подозирал, че в мазето се разлага трупът на 55-годишния Олег Иванов, съобщава struma.bg.

Съседите, открили трупа му, позвънили на тел. 112. На място пристигнали криминалисти от РУП – Дупница. 

Иванов не е оставил предсмъртно писмо. 

При първоначалния оглед не са открити следи от насилие, но тялото е закарано за аутопсия в кюстендилската болница. 

Не се знае причината, която е довела до самоубийство бившия миньор. 

Олег Иванов има жена и деца, но те живеят на друго място. Уведомени са от полицията за трагичния инцидент.

По случая се води разследване, чакат се резултатите от аутопсията.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай