Втори труп на Е-79

Велосипедист е смачкан от столичен автомобил във Видинско

https://blitz.bg/intsidenti/vtori-trup-na-e-79_news214330.html Blitz.bg

Велосипедист загина при катастрофа на главен път Е-79, съобщиха от ОД МВР Видин. Пътният инцидент е станал в с.Ружинци (срещу бившата сграда на МТС).

Лекотоварен автомобил „Ситроен” със софийска регистрация, управляван от столичанина Д.М. /31 г./ блъснал движещия се по пътното платно 52-годишен велосипедист от с.Плешивец.

Мъжът е загинал на място. Шофьорът е тестван с дрегер, не е отчетено наличие на алкохол. По случая работи РУП-Белоградчик, образувано е досъдебно производство.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай