Бившият министър на спорта в кабинета на царя - Васил Иванов-Лучано, изненадващо се раздели с луксозния си “Мерцедес S 300” баш когато хич не е за ходене пеша. Неприятната случка е станала вчера сутринта, пусна новината от ухо на ухо агенция “Тенев”.
Лучано е претърпял ужилването, размествайки лимузините в гаража на дома си в Бояна.
Докато вкара волвото вътре и си вземе палтото от вкъщи, оставил за минути мерцедеса с ключовете на таблото на улицата. Някой минувач се е изкушил вероятно, макар че в този квартал какви минувачи - там хората се движат с коли, коментират случая разтревожени граждани.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.