Жена разби „Пежо” в оградата на столичен булевард

https://blitz.bg/intsidenti/zhena-razbi-pezho-v-ogradata-na-stolichen-bulevard_news42798.html Blitz.bg

Жена разби своето „Пежо” в ограда на столичния булевард "Опълченска" и улица "Охрид" по-рано днес, щракна Булфото.

Жената е изхвърчала от пътя поради несъобразена скорост. Пострадали няма. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай