Жена разби своето „Пежо” в ограда на столичния булевард "Опълченска" и улица "Охрид" по-рано днес, щракна Булфото.
Жената е изхвърчала от пътя поради несъобразена скорост. Пострадали няма. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.