Жена си направи харакири

https://blitz.bg/intsidenti/zhena-si-napravi-harakiri_news39878.html Blitz.bg

Възрастна жена си направи харакири заради лични проблеми. 59-годишната В.К. от столичния кв. "Дружба" забила кухненски нож в стомаха си. Жената е в "Пирогов", съобщава "Стандарт".

Има късмет, че острието не е засегнало важни вътрешни органи, обясниха лекарите.

Много по-критично обаче е състоянието на с 2 г. по-младата Н. Я., която нагълтала цяла шепа барбитурати. Тя е в кома. Напролет се отключват депресии и опитите за самоубийство се увеличават, коментираха доктори. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай