Николай Попов гласува в София

Лидерът на „Сияние“ даде своя вот с машина и призова за по-справедлива и свободна България без корупция.

https://blitz.bg/izbori-2026/nikolay-popov-glasuva-v-sofiya_news1147475.html Blitz.bg

Лидерът на „Сияние“ Николай Попов упражни правото си на глас в изборния ден.

Той гласува с машина в 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ в София.

Николай Попов, Снимка: БТА

„Гласувах за чиста и свята кауза, и избрах машинно гласуване. Искам България без корупция, по-справедлива държава, в която децата ни да растат щастливи и свободни и да не бъдат убивани“, заяви той.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ ЗА ХОДА НА ИЗБОРНИЯ ДЕН!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай