Лидерът на „Сияние“ Николай Попов упражни правото си на глас в изборния ден.
Той гласува с машина в 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ в София.

Николай Попов, Снимка: БТА
„Гласувах за чиста и свята кауза, и избрах машинно гласуване. Искам България без корупция, по-справедлива държава, в която децата ни да растат щастливи и свободни и да не бъдат убивани“, заяви той.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ ЗА ХОДА НА ИЗБОРНИЯ ДЕН!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.