В момента върви броенето на бюлетините и видео наблюдението и се надяваме да не станем свидетели на срамните сцени от последните избори. Когато са ясни резултатите, ще коментираме детайлно какво трябва да се случи в следващия парламент. Това заявиха от ПП-ДБ по време на брифинг след края на изборния ден.
"Това, което е важно да се каже тази вечер е, че гражданите гласуваха и оставиха ГЕРБ и ДПС в миналото. От тук нататък ни чака изключително много работа за всички законопроекти с избора на ново ВСС" , каза съпредседателят на ПП Асен Василев.
"Единствената сила, която може да гарантира европейския път на България е ППДБ. Трябва да отдадем заслуженото и на Гюров, министъра на МВР и Кандев. Битката не е приключила. Предстоят тежки дни и приключване, разрушаване на модела", допълни Мирчев.