17-г. момче е в болница след верижно меле на АМ „Тракия“

По първоначална информация катастрофата е между три леки автомобила, управлявани от трима мъже на 83, 66 и 51 години

https://blitz.bg/katastrofi/17-g-momche-e-v-bolnica-sled-verizhno-mele-na-am-trakiya_news1155581.html Blitz.bg
© Булфото, архив

Момче на 17 години е откарано за преглед в болница след верижна катастрофа на автомагистрала "Тракия" в област Стара Загора, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

Оттам уточниха, че сигнал за инцидента на 217-тия километър в посока Бургас е получен малко след 16:00 часа.

По първоначална информация катастрофата е между три леки автомобила, управлявани от трима мъже на 83, 66 и 51 години. Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. Пострадалото момче е пътник в едната от колите. На място има полицейски екип. Временно движението в района на местопроизшествието се осъществява в една лента.

Вчера движението на главния път от Стара Загора към автомагистрала "Тракия", който е и основна пътна артерия от Стара Загора към Димитровград, в района на птицекомбината и село Загоре временно се осъществяваше двупосочно в едната лента. 

 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай