Адско меле посред нощ при подлеза на ключово кръстовище в София Видео

Все още не е ясно как се е достигнало до инцидента

https://blitz.bg/katastrofi/adsko-mele-posred-nosht-pri-podleza-na-klyuchovo-krastovishte-v-sofiya-video_news1127606.html Blitz.bg

Тежка катастрофа е станала по тъмна доба в София. Това става ясно от снимки и видеа, публикувани във фейсбук групата "Катастрофи в София". На кадрите се вижда, че кола се е забила в подлеза и без малко да падне долу.

Според автора на поста инцидентът е станал на бул. "България" и бул. Гоце Делчев.

"Момчетата са добре, за разлика от колата. 🎈💭

Вечер трябва да се кара БТР по софийските улици. А ако излизаш от подлез, да поглеждаш и нагоре да не ти падне кола на главата.", пише още авторът на поста.

Все още не е ясно как се е достигнало до инцидента.

Веднага заваляха и коментари от потребители под снимките и видеата.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
анонимен
преди 5 месеца

Тати ша ми купи нова.

Откажи
Стефо
преди 5 месеца

Добре, че не са убили някой тези олигофрени.

Откажи