Две коли се помляха на „Хемус” и запушиха аутобана

https://blitz.bg/katastrofi/dve-koli-se-pomlyaha-na-hemus-i-zapushiha-autobana_news603256.html Blitz.bg

Тежка катастрофа на автомагистрала „Хемус” в посока Шумен-Варна е станала около 11.00 часа, на около 5 км след качване на скоростния път. Произшествието е възникнало между „Мерцедес“ комби и „Опел“ Корса при неправилно  изпреварване, съобщава Канал 3.

В МБАЛ са откарани шофьорът на „Мерцедеса“ и спътникът му, който се е возил на предната седалка на автомобила. Пътуващите в „Опела“ са се разминали само с уплаха от неприятния инцидент. И двата автомобила са със шуменска регистрация.

На място са екипи на Пътна полиция, Спешна помощ и Пожарна безопасност и защита на населението.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай