Лоша новина след мелето с линейка в София СНИМКИ

На мястото са изпратени други два екипа на "Спешна помощ", които са транспортирали пациента и ранения спешен екип

https://blitz.bg/katastrofi/losha-novina-sled-meleto-s-lineyka-v-sofiya-snimki_news1068571.html Blitz.bg

Трима са ранените при катастрофата, в която кола блъсна линейка с включен звуков и светлинен сигнал на столичния булевард "Ломско шосе".  

Пострадал е един от лекарите, който е с наранени крак и глава. Ранен е и шофьорът на линейката. 

(Снимка: Фейсбук)

Линейката е транспортирала пациент в спешно състояние, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ пред Нова телевизия.

На мястото са изпратени други два екипа на "Спешна помощ", които са транспортирали пациента и ранения спешен екип в УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ".

(Снимка: Фейсбук)

Движението в района на катастрофата е било временно ограничено.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Да
преди 1 година

От както в София налазиха провинциалисти е страшно. Те не зачитат никакви права на линейката, това, че вие и свети не ги смущава, даже не правят място да мине, а си седят като пънове. Трагедия сме. В метрото същите не се сещат да свалят раниците от гърба си, седат като камили.

Откажи