Инцидент с двуетажен автобус е станал в София. Превозното средство е заседнало в бетонен гараж в "Малашевци", твърдят столичани, които споделят за случая в групата "Катастрофи в София".
Снимките показват, че по возилото има щети.
В интернет веднага заваляха коментари относно инцидента.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.