Трамвай помля джип БМВ Х5 на бул. "Ситняково" в София, стана ясно от кадри на очевидци, споделени във Facebook. Колата е със смачкана шофьорска врата.
Не е ясно дали водачът е сериозно пострадал.
![]()
"Не казвам и че шофьора е стереотипа за 22 годишен келеш в БМВ, возещ следващата мис България до себе си.. Но го казвам", гласи един от коментарите по публикацията.
![]()
"Дори да държиш карта с БМВ на нея, пак губиш от карта с трамвай на нея", пошегува се друг абонат на мрежата.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.