Лек автомобил се заби в подлез в София. За инцидента, станал преди минути на бул. „Мадрид“, близо до кръстовището с ул. „Боян Магесник“, съобщи читател на БЛИЦ.
От думите му не стана ясна причината за инцидента. Най-вероятно шофьорът не е успял да вземе завоя и се е забил в мантинелите на подлеза.
Дали водачът е пострадал при инцидента, също не е ясно.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.