Само в БЛИЦ! Шофьор се заби в столичен подлез

Най-вероятно шофьорът не е успял да вземе завоя и се е забил в мантинелите на подлеза

https://blitz.bg/katastrofi/samo-v-blic-shofyor-se-zabi-v-stolichen-podlez_news1112966.html Blitz.bg

Лек автомобил се заби в подлез в София. За инцидента, станал преди минути на бул. „Мадрид“, близо до кръстовището с ул. „Боян Магесник“, съобщи читател на БЛИЦ.

От думите му не стана ясна причината за инцидента. Най-вероятно шофьорът не е успял да вземе завоя и се е забил в мантинелите на подлеза.

Дали водачът е пострадал при инцидента, също не е ясно.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай