Как ли ще реагира Кейти? Хванаха Орландо със Селена Гомез

Певицата и актьорът се засекли в нощен клуб

https://blitz.bg/kino/kak-li-shte-reagira-keyti-hvanaha-orlando-sas-selena-gomez_news412594.html Blitz.bg

На Орландо Блум ще му се наложи да дава не малко обяснения, след като папараци успяха да го щракнат как се прегръща със Селена Гомез на сепаре в популярен клуб в Лас Вегас. Снимките на двамата, които вече обиколиха медиите, показват как актьорът и певицата се прегръщат и са в доста опасна близост, без да се притесняват от приятелите на Селена.

Според информацията Орландо и Гомез случайно се засекли в нощното заведение. Актьорът бил там на ергенско парти на свой приятел, докато певицата разпускала след концерта си същата вечер в Града на греха. Флиртът между тях бил очевиден за всички, макар че техни близки били категорични, че двамата са само приятели. Как обаче ще приеме тези думи гаджето на Блум - Кейти Пери, все още не е ясно.

За връзка между Орландо и Селена се заговори преди две години. Двамата обаче така и не признаха това, а британецът беше категоричен, че са само приятели. 


Папарашка снимка: Орландо се натиска със Селена

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай