42-годишен грабител задържаха полицаите в Плевен, съобщават от пресцентъра на МВР. Оперативните действия са организирани след подаден сигнал от 80- годишна жена, за това че на 7 април около 21 часа непознат мъж проникнал в дома й в село Николаело.
Грабителят я заплашил с нож и отнел 20 лева. След полицейското разследване е задържан извършителя на грабежа – 42-годишен местен жител.
По случая работата продължава разследващ полицай от Второ управление на МВР. Материалите са докладвани в прокуратурата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.