27-годишен мъж е арестуван от столичните криминалисти, след като преди дни е обрал магазин. Крадецът е бил въоръжен.
На 25 януари той е влязъл в денонощен магазин в кв.“Борово”, заплашил продавачката с пистолет и отмъкнал оборота на магазина – 1000 лева.
Освен него и друг столичен апаш вече е зад решетките.
19-годишният крадец е бил арестуван, след като е задигнал парите на жена в подлеза на централна гара.
Това не е първото престъпление на М.В.
Той е регистриран в полицията за кражби./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.