Арестуваха мъж и жена за побой над децата им

https://blitz.bg/kriminalni/arestuvaha-mazh-i-zhena-za-poboy-nad-decata-im_news109607.html Blitz.bg

Момче на 6 и момиче на 5 години приети в "Пирогов" с белези и отоци

Около 17.30 часа гражданин, който се разхождал край блок в столичния квартал „Люлин”, чул семейна кавга и подал сигнал в полицията. Минути по-късно на място пристигнал патрул от Девето ПУ. Униформените прекратили разправията и задържали 27-годишната Л.Д. и 30-годишния Ц.Б.

Пристигналият на място медицински екип прегледал децата – момче /6 г./ и момиче /5 г./. По-късно малчуганите били настанени в МБАЛ „Пирогов”. По тялото на момчето са открити белези и отоци.

Л.Д. и мъжът, с когото тя живеела на семейни начала, остават в ареста за 24 часа.
Работата по случая продължава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай