Двама изнасилиха 13-годишно момиче

https://blitz.bg/kriminalni/dvama-iznasiliha-13-godishno-momiche_news42537.html Blitz.bg

Двама мъже изнасилиха 13-годишно момиче в село Бяла, Сливенско. Сигналът за криминалното деяние е получен 02.15 ч. на 1 април в РУМВР - Сливен.

 При извършена проверка е установено, че около 22.00 ч. в с.Бяла, пострадалата се е качила в лек автомобил с неустановени към момента марка и регистрационен номер, в който са се намирали двамата извършители на престъплението. По-късно жертвата е откарана в района на с.Новачево, където е изнасилена от двамата. Пострадалата е освидетелствана от съдебен лекар. Образувано е досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай