77-мъж се озова с белезници след нападение с нож в Плевенско. Сигналът за сбиване в заведение е получен в град Левски вчера около 23,20 ч.
Полицаите са извършили оглед на място и са установили, че след спор между двама мъже, по-възрастният е пробол съперника си.
Пострадалият е на 50 години. Той е откаран в Центъра за спешна помощ в Плевен за преглед, по-късно е настанен в гнойно-септичното отделение на болница „Д-р Георги Странски“. Няма опасност за живота му.
Извършителят е задържан за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.