Хлапаци на по 11-г. пребиха мъж с камъни в Димитровградско

Пострадалият е с рана на главата и е бил откаран за преглед в болница

https://blitz.bg/kriminalni/hlapaci-na-po-11-g-prebiha-mazh-s-kamani-v-dimitrovgradsko_news1066351.html Blitz.bg

Деца пребиха 46-годишен мъж в Меричлери. За случилото се съобщиха от полицията.

На 7 февруари е подаден сигнал за побоя и замерянето с камъни на мъжа от три момчета - на 11 и двама на 12-годишна възраст.

Пострадалият мъж е с рана на главата и е бил откаран за преглед в димитровградската болница.

Тримата малолетни са доведени в управлението в Димитровград.

Момчетата - двама от Меричлери и един от чирпанското село Свобода, са признали, че безпричинно нападнали потърпевшия.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
байма
преди 1 година

по бтошово време тъмнозелените ги спукваха от бой в участъка, имаше ефект

Откажи