Хванаха 42 столевки от откупа на Гунински

https://blitz.bg/kriminalni/hvanaha-42-stolevki-ot-otkupa-na-guninski_news69759.html Blitz.bg

42 банкноти от откупа, които “наглите” бандити взели за студента Румен Гунински, открили преди дни криминалисти, пише "Труд".

Всяка от купюрите била от по 100 лева, а серийните им номера съвпадали напълно с тези от парите, които бащата на студента платил на гангстерите.

Четиринайсет от банкнотите били засечени в банков салон в Перник.

Още за следата можете да прочетете тук

/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай