Нападателят е успял да вземе близо 11 000 лева, след като е заплашил с оръжие банковите служители.
Полицията издирва маскирания мъж, няма пострадали при грабежа.
БЛИЦ припомня, че в понеделник клон на банка на бул. „Мадрид“ в центъра на София също беше ограбен.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.