Извратеняк си го извади пред две момичета в Поморие и...

Той е наказан с глоба от 120 лева

https://blitz.bg/nakazanie/izvratenyak-si-go-izvadi-pred-dve-momicheta-v-pomorie-i_news685611.html Blitz.bg

Мъж извади половия си член и мастурбира пред две малолетни момичета посред бял ден край дискотека на ул. П. К. Яворов в Поморие. Той е наказан с глоба от 120 лева с решение на Поморийския районен съд.

Двете приятелки били в района на бетонните пейки край заведението и си говорели. Тогава забелязали мъжа, който докато гледал към тях, извадил половия си член и започнал да мастурбира. Момичетата се притеснили и избягали. На следващия ден отново се разхождали в същия район, когато отново видели половия маниак и този път се обадили на телефон 112 за да подадат сигнал, пише "Бургасинфо".

След подаването на сигнала веднага към мястото се отправил служител на реда и открил нарушителя, който си признал пред свидетеля за извършеното.

Поморийският съд е приел за смекчаващи вината обстоятелства липсата на данни за други противообществени прояви на мъжа.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай