Калин Стоянов със скандално разкритие за Бойко Рашков: В България има и други места, като "Петрохан"

Да излезе да говори Бойко Рашков - раздал оръжия на тази група, той закри и РУ в Годеч, подчерта бившият министър

https://blitz.bg/kriminalni/kalin-stoyanov-sas-skandalno-razkritie-za-boyko-rashkov-v-balgariya-ima-i-drugi-mesta-kato-petrohan_news1135628.html Blitz.bg

Твърдят, че има подаден сигнал през 2022-а в ГДБОП за случващото се в хижата в Петрохан. Ако има такъв сигнал - всичко е много лесно проверимо - кога, къде, какви са твърденията. Оттам нататък може да се види констатацията по този сигнал.

Това обяви пред журналисти бившият министър на вътрешните работи Калин Стоянов, депутат от ДПС-Ново Начало. Той коментира твърденията на ПП-ДБ, че не е обърнал внимание на сигнала срещу групата на Ивайло Калушев през 2022 г., когато е бил шеф на ГДБОП.

Пожар по случая "Петрохан": Виктор Димчев твърди, че Андрей Гюров е посещавал хижата на Калушев

"Крадецът казва - Дръжте крадеца. Аз няма как да проверявам такъв сигнал в момента. 

Дали са потвърдени данните? Да излезе да говори Бойко Рашков - раздал оръжия на тази група, той закри РУ в Годеч. Този район остава необезпечен. Къде са Денков, Сандов, Терзиев. Единият ходил да пие чай -  друг на разходка. Сега имаме повод да проверим всички НПО. Допускам, че в България има и други места като това в "Петрохан.

Тези хора са болни и извратени, които посягат на най-ценното - нашите деца. Те са облъчвани. Те са живеели в един затворен кръг. В култ се поставя водачът на тази група, който не се съобразява със семейство - това е гуруто. 

Екоактивистът Атанас Русев отговори на майката София и разкри за разрива с Калушев: Не става за нищо!

Кой е работил по този сигнал и какво е постигнато по него. Нямам информация дали има такъв сигнал. В качеството на какъв да проверя дали има такъв сигнал в момента. Аз съм сигурен - ако е имало - е работено по него от съответните ресорни отдели. 

Малко ли е Денков да даде разрешително на училището?

Тези хора навлязоха в образованието. Всички го виждаме", подчерта Стоянов. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
7 Коментара
Кир0 потника
преди 4 месеца

В Неофит Рилски ПРИ ЛАМА ИВЕЛИН Е ДРУГАТА СЕКТА

Откажи
Робин Худ
преди 4 месеца

А версията че шесте жертви са сключили брак в Мексико и са се клели във вечна любов по между си кога ще излезе

Откажи
Шопа
преди 4 месеца

тая Калинка нещо ми се види гузна. Да не би да е "пещерняк" и тя?...

Откажи
Точно Краси
преди 4 месеца

Аз съм с Вас 200%. От желание за еманципация хората забравиха как е оцелял света толкова векове. Май е вече много късно да върнем добрите, стари времена.

Откажи