Кърваво нападение в горите край Шабла

Нападнаха и биха горски служители, докато пишели акт за незаконна сеч

https://blitz.bg/kriminalni/karvavo-napadenie-v-gorite-kray-shabla_news687889.html Blitz.bg
Пребиха служител на Държавното ловно стопанство в Шабла. Четирима горски от ловното стопанство, по време на изпълнение на служебните си задължения, чуват резачки в гората и то в район, в който в момента не би трябвало да се извършват сечи. Това съобщават от ДЛС-Шумен.

Приближават се до мястото и виждат нарушители, които товарят незаконно добити дърва в няколко автомобила.

Докато служителите на стопанството изготвят необходимите документи, за да отразят нарушението, крадците успяват да извикат свои роднини и приятели и нападат горските.

Те от своя страна успяват да подадат сигнал на телефон 112, но един от служителите получава удари в главата и ръцете при опит да се защити.

Закаран е в болница, където у е оказана медицинска помощ.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай