За броени минути маскираните обирджии напуснали магазина. Изпаднала в шок търговката извикала полиция, но от нападателите нямало и следа. Случаят е потресаващ, тъй като времето, в което е извършен грабежа е показател за наглостта на бандитите. Не е късно през нощта, възможността да влезе някой клиент не била изключена.
Според показанията на магазинерката грабителите не били въоръжени, не се изключва вероятността в паниката си тя да не е видяла, имат ли оръжие двамата маскирани. Полицаите са на крак в издирване на наглите обирджии.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.