Маскирани ограбиха магазин в "Стрелбище"

https://blitz.bg/kriminalni/maskirani-ograbiha-magazin-v-strelbishte_news44550.html Blitz.bg

Служители на столичната дирекция работят по разкриването на грабеж, извършен рано тази сутрин в супермаркет в кв. "Стрелбище".

Сигналът за престъплението е подаден към 4.00 часа, малко след като трима маскирани нахлули вътре, привели в безпомощно състояние касиера, откраднали оборота от около 430 лева и избягали. Извършен е оглед на място, работата по установяването на грабителите продължава./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай