Служители на столичната дирекция работят по разкриването на грабеж, извършен рано тази сутрин в супермаркет в кв. "Стрелбище".
Сигналът за престъплението е подаден към 4.00 часа, малко след като трима маскирани нахлули вътре, привели в безпомощно състояние касиера, откраднали оборота от около 430 лева и избягали. Извършен е оглед на място, работата по установяването на грабителите продължава./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.