Намушкаха мъж в центъра на София

https://blitz.bg/kriminalni/namushkaha-mazh-v-centara-na-sofiya_news70538.html Blitz.bg

В 1.45 часа, през нощта, в „Пирогов” с такси е транспортиран 23-годишният Н.Ст. Той е с две прободно-проникващи рани в седалището и рана на лявата предмишница. Настанен е на лечение в Трета травматологична клиника, без опасност за живота. Бил е нападнат на ул. „Шипка”, в столицата.

През изминалата нощ в Спешното приемно отделение са приети 7 души пострадали от побои, които след медицинска помощ са освободени за домашно лечение.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай