Наш животновъд проплака: Откраднаха ми кобила за 10 бона

Животното е открито на приземния етаж на къща в града, обитавана от местен рецидивист.

https://blitz.bg/kriminalni/nash-zhivotnovad-proplaka-otkradnaha-mi-kobila-za-10-bona_news1119261.html Blitz.bg

Снимката е илюстративна

© Pixabay

Скъп кон бе откраднат, а впоследствие открит на територията на Ихтиман, съобщават оот ОДМВР-София. 

На 18 ноември жител на Ихтиман подал сигнал в полицията, че от стопанисвания от него обект в с. Полянци е била открадната кобилата му на стойност 10 000 лева.

По случая било образувано досъдебно производство. Полицейските служители предприели бързи оперативно-издирвателни действия, в хода на които придобили информация на местонахождението на животното.

При извършените в условията на неотложност процесуално-следствени действия кобилата е открита на приземния етаж на къща в Ихтиман, обитавана от местен рецидивист.

Служители на РУ-Ихтиман продължават работата по установяване и задържане извършителя. След доклад в прокуратурата животното е върнато на собственика. Действията по разследването продължават.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Сърбеца
преди 7 месеца

Он може да каже 1 милион … макс 500 евро на магаре

Откажи