Ново заседание по сагата "Дебора" в съда

Срещу Георги Георгиев са повдигнати три обвинения

https://blitz.bg/kriminalni/novo-zasedanie-po-sagata-debora-v-sada_news1137424.html Blitz.bg
© Марица

В Районния съд в Пловдив днес продължава делото „Дебора“, по което подсъдим е бившият приятел на момичето Георги Георгиев.

Срещу него са повдигнати три обвинения - за причинена с особена жестокост и по особено мъчителен начин средна телесна повреда, за принуда и за закана за убийство спрямо Дебора Михайлова.

Рязаната Дебора Михайлова се хвали с ново гадже Снимка

Процесът тече вече повече от 2 години.

Както БЛИЦ съобщи, преди дни подсъдимият Георги Георгиев осъди Районния съд в Пловдив заради забавено правосъдие, след като наказателният процес срещу него беше върнат в изходна позиция заради отвод на съдебния състав.

Палачът на Дебора Георги Георгиев осъди Районния съд в Пловдив, ще вземе и пари

Решението на Окръжния съд в Стара Загора е Районният съд в Пловдив да плати на Георги Георгиев 500 евро обезщетение, плюс лихва.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай