Огнена вендета срещу созополски бизнесмен (СНИМКА)

https://blitz.bg/kriminalni/ognena-vendeta-sreshtu-sozopolski-biznesmen-snimka_news636691.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Запалиха два луксозни автомобила в Созопол. Палежът е извършен късно през нощта на пристанището в морския град, съобщава "Флагман".

Превозните средства, които са станали на пепел, са на созополския бизнесмен Коцето Василев. 45-годишният мъж е собственик на кораба за разходки „Биг Баба“, който през летния сезон е една от най-големите и предпочитани атракции в града. Той живее на метри от мястото, където били паркирани колите - до пристанището.

Коцето Василев имал известни спорове с брат си Васил. Допреди 3-4 години двамата заедно въртели бизнеса с корабите за разходки. Заради конфликти обаче се наложило да прекратят отношенията си. Оттогава не били в добри отношения.

Палежът е бил извършен изключително професионално. „Който и да е поръчителят, автомобилите са запалени от човек, превърнал в бизнес това престъпление“, категорични са разследващи.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай