От последните минути: ВМА с горещи данни за операцията и състоянието на пребития Иво Никодимов

https://blitz.bg/kriminalni/ot-poslednite-minuti-vma-s-goreshti-danni-za-operaciyata-i-sastoyanieto-na-prebitiya-ivo-nikodimov_news531962.html Blitz.bg

Иво Никодимов е в стабилно състояние. Това съобщиха от Военномедицинската академия (ВМА), където журналистът на БНТ е бил приет, след като снощи бе нападнат и бит от трима мъже в района на Орлов мост.

На Никодимов е направена малка оперативна интервенция за наместване на носни кости, като операцията е минала успешно.

Както БЛИЦ съобщи, по-рано днес той проговори за преживения инцидент.

"Добре съм, по-добре от вчера. Днес ми предстои операция и чакам това да се случи. Нападението си го обяснявам по чисто хулигански подбуди. Това не е маршрутът, по който аз минавам, за да има някой, който да ме проследи.

В момента, в който влязох в тази част на градината, не бях изминал и половината разстояние до следващата алея и трима младежи изскочиха от храстите и почнаха да ме налагат.

Аз започнах да ги питам какво правят, но моите въпроси останаха в нищото", каза той.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай