Пипнаха два чувала канабис в Гоцеделчевско

https://blitz.bg/kriminalni/pipnaha-dva-chuvala-kanabis-v-gocedelchevsko_news69706.html Blitz.bg

7 кила марихуана иззеха полицаи от Гоце Делчев при проведена специализирана полицейска операция срещу производството и разпространението на индийски коноп, съобщиха от МВР.

При проверка на автомобил “Форд” в Гоце Делчев полицаите открили в багажника два чувала със суха тревиста маса.

При направения полеви наркотест униформените установили, че това е марихуана с тегло 4 кг. Автомобилът е управляван от 23-годишен мъж от село Дъбница.

При проведени процесуално-следствени действия в дома на негов роднина от с. Рибново, служителите на реда са открили чувал с 3 кг канабис.

Единият мъж е задържан с полицейска заповед за 24 часа. По случая е образувано полицейско дознание.
 /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай