7 кила марихуана иззеха полицаи от Гоце Делчев при проведена специализирана полицейска операция срещу производството и разпространението на индийски коноп, съобщиха от МВР.
При проверка на автомобил “Форд” в Гоце Делчев полицаите открили в багажника два чувала със суха тревиста маса.
При направения полеви наркотест униформените установили, че това е марихуана с тегло 4 кг. Автомобилът е управляван от 23-годишен мъж от село Дъбница.
При проведени процесуално-следствени действия в дома на негов роднина от с. Рибново, служителите на реда са открили чувал с 3 кг канабис.
Единият мъж е задържан с полицейска заповед за 24 часа. По случая е образувано полицейско дознание.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.