Пиян мъж налетя на полицай

https://blitz.bg/kriminalni/piyan-mazh-naletya-na-policay_news70551.html Blitz.bg

В ареста в Пловдив за 24 часа е прибран младеж, който след като се бил почерпил повече от нужното налетял на бой на полицай и на служител на частна охранителна фирма.

Сцената се разиграла през нощта.

Около 2.30 часа пияният Г. П. започнал да буйства в клуб “Инфи Фолк Делукс” на ул.”Братя Пулиеви”.

Охранителят на заведението се опитал да го укроти, но 21-годишният мъж във видимо нетрезно състояние го ударил в лицето с юмрук.

Охраната на клуба се осигурява от СОТ ”Дайкс”. След като не могли да се справят сами, те се обадили в полицията.

На място пристигнали служители на СОТ и автопатрул.

Пияният младеж продължил да буйства и ругае.

Наложило се да му бъдат поставени белезници.

При извеждането му от клуба Г.П. ударил с глава единия от служителите на СОТ- ОДМВР и продължил да псува полицаите.

На служителя на “Дайкс” и на полицая е била оказана медицинска помощ от екип.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай