Подпалиха кола в София

https://blitz.bg/kriminalni/podpaliha-kola-v-sofiya_news69381.html Blitz.bg

Фолксваген Пасат горя в софийския квартал Витоша тази нощ на паркинг на ул. „Проф. Христо Вакарелски”. Огънят лумнал около полунощ, съобщи PRO. bg.

Колата е била полята с 10 литра бензин и изгоряла за минути. Жители на близките блокове се обадили в пожарната и само бързата реакция на огнеборците спасила другите коли на паркинга от унищожение. Свидетел видял как двама мъже заливат колата с бензин и бягат.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай