Самоделно взривно устройство гръмна в Харманли

https://blitz.bg/kriminalni/samodelno-vzrivno-ustroystvo-gramna-v-harmanli_news45216.html Blitz.bg

Самоделно взривно устройство се е взривило в Харманли, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Хасково. В 01,20 часа снощи на телефон 166 е получен сигнал от гражданин за силен гръм в къщата на 39-годишния М.Т. на ул. „Алеко Константинов”.

Оперативната група пристигнала на мястото на инцидента е установила, че взривното устройство е било поставено на външна пристройка до къщата. От взривната вълна са изпочупени стъклата на прозорците на къщата. 
 Пострадали няма, районът е отцепен до пристигането на ДОТO-София. Работата по случая продължава. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай