Полицията задържа двама мъже, които чрез взломяване на два катинара от външна решетка на магазин за месо на ул. ‘Хаджи Димитър’ във Варна са отмъкнали около 70 кг. различни по вид колбаси
След сигнал от граждани малко след кражбата, около 00.15 часа на ул.’Г.С. Раковски’ автопатрул на Първо Районно управление задържа в лек автомобил единия от извършителите - М.А. /31/ от град Левски, осъждан, и откраднатата стока. На 14 април около обяд е задържан и вторият извършител – Г.Й. /36/ от Варна, осъждан, не работи. На лицата е наложена мярка ‘полицейско задържане’ . Образувано е дознание.
БЛИЦ припомня, че вчера 20-годишен се опита да открадне 200 кебапчета и кюфтета от транжорна в Ямбол. Мизерията като, че ли тресе в повече народа ни. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.