Спипаха руснак, съхранявал кокаин при децата си

https://blitz.bg/kriminalni/spipaha-rusnak-sahranyaval-kokain-pri-decata-si_news42574.html Blitz.bg

Руснак бе спипан вчера в столицата при операция на служители от отдел “Наркотици” към МВР и са му иззети са 170 грама от най-скъпо струващата дрога – кокаин. Той го скатавал в къщата си, където щъкали децата му.

38-годишният мъж съхранявал наркотика в жилището, което обитавал със съпругата си и двете им деца. Там са намерени още електронна везна, хартиени пликчета за пакетиране на дрогата с надпис “VIP” и около 3000 лева.
Според оценка на експерти стойността на иззетия наркотик по цени на дребно възлиза на около 20 000 лева.
Г.Р. е криминално проявен за кражби, в страната ни е със статут за постоянно пребиваване. Чужденецът е задържан за 24 часа. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай