54-годишен мъж заплаши с пистолет 58-годишен мъж и произведе изстрели в Монтана. Това съобщиха от полицията.
Агресията е станала на 7 март пред блок в жк. „Изгрев“.
Агресорът е произвел два изстрела с халосни патрони със законно притежавания си газ-сигнален пистолет и заплашил с него друг човек.
Стрелецът е бил задържан. Той е предал доброволно оръжието си. По случая е извършен разпит и се води разследване.
Припомняме, че в ранната утрин на 7 март се разигра друга напрегната ситуация в Монтана. Малко преди 2 часа сутринта двама маскирани мъже атакували павилион за продажба на кафе и цигари на пазара. Последвало е полицейско преследване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.