Толкова жалка кражба във Враца едва ли е имало

20 лева в монети "избомбиха" от кафемашина двама младежи

https://blitz.bg/kriminalni/tolkova-zhalka-krazhba-vav-vraca-edva-li-e-imalo_news773292.html Blitz.bg
Двама младежи, разбили и обрали машина за кафе във Враца, са заловени. Това съобщиха от МВР. 

В районното управление на града се оплакал местен жител, според когото между 19 ч. на 26 септември и 9 ч. на 27-ми са били взломени решетка и ламарина на кафе машината му, от която са били откраднати 20 лева в монети.

След проведените издирвателни мероприятия е станало ясно, че извършители на деянието са криминално проявените лица Е. Б. П. на 18 години и 20-годишният И. В. Д., жители на града.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай