Мъж и жена бяха арестувани при полицейска проверка на автомагистрала „Тракия“ край Стара Загора, след като в колата им бяха открити двама нелегални мигранти от Мароко.
По случая е образувано досъдебно производство, а властите разследват дали не става дума за нов канал за трафик на хора с леки автомобили по натоварената магистрална отсечка.
Очакват се допълнителни действия и подробности от прокуратурата.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.