Вчера около 16.00 ч. в гр. Плевен на ул. «Вардар», при обход на обслужвания район, служители на Второ РУ – Плевен са извършили проверка на трима 18 - годишни младежи. При проверката един от тях изхвърлил на земята 3 полиетиленови пакетчета със зелена тревиста маса.
При направения полеви наркотест веществото е реагирало на марихуана. По случая е образувано досъдебно произвоство и работата продължават служители на Второ РУ – Плевен.
Георги Стоянов, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.