Миро и Крум с клип на песента “В едно огледало”

https://blitz.bg/kultura/miro-i-krum-s-klip-na-pesenta-v-edno-ogledalo_news28816.html Blitz.bg

Клипът на песента „В едно огледало“ в изпълнение на Миро и Крум се появи по Фен ТВ за Коледа. За първи път “В едно огледало” беше представена на музикалните награди на Фен ТВ в края на март и се превърна в тотален хит за кратко време. Песента е кавър по вечната мелодия на Далида, текстът е на Александър Петров.

. След осем месеца стана факт и клипът, чиято премиера беше в навечерието на коледните празници.
Видеоклипът е заснет през август във Варна и Св. Влас. Част от снимките бяха реализирани под купола на цирк Балкански. Световноизвестните братя Николай и Александър Балкански са с основна заслуга Миро и Крум да заснемат опасните сцени на Колелото на смъртта. Номерът е прецедент в цирковото изкуство, тъй като изпълнението му не може да бъде обезопасено.
„В едно огледало“ ще прозвучи на живо в Новогодишната нощ на пл. Батенберг. Крум ще се включи в празничния концерт като гост на перформанса на Миро. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай