"Музика в обектива" за трети път в Смолян

https://blitz.bg/kultura/quotmuzika-v-obektivaquot-za-treti-pat-v-smolyan_news54638.html Blitz.bg

Фотографии на музикална тематика от от цял свят представя изложбата „Музика в обектива” от 26 юни до 11 юли в художествената галерия на Смолян.

Организаторите от „Национално сдружение фотографска академия” и община Смолян представят най-доброто от международния фото конкурс, чието пето издание за пръв път минава под егидата на FIAP (международна федерация на фотографите артисти).
В „Музика в обектива 2009” са постъпили за участие фотографии от 68 автори от 24 държави с общо 454 фотографии. От тях 38 автори с 227 фотографии са от чужбина и 30 автори с 227 фотографии са от България.
В изложбата са подбрани 167 фотографии. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай