Биляна Гавазова с емоционално признание

Журналистката сподели текст за живота след ефира и уроците, които е получила през годините

https://blitz.bg/shoubiznes/bilyana-gavazova-s-emocionalno-priznanie_news1150924.html Blitz.bg

Биляна Гавазова направи емоционално признание четири години след раздялата си с телевизията, пише Стандарт.

По повод Ден на радиото и телевизията журналистката публикува личен текст в социалните мрежи, в който говори за любовта си към ефира, трудните уроци и промените в обществото.

„4 години след най-голямата ми любов… Повече от 1460 дни, в които имах възможност да усетя какво е да дишаш и твориш без живия ефир в телевизията“, написа тя.

Гавазова признава, че телевизията продължава да бъде част от нея, въпреки че вече не е на екран.

Биляна Гавазова призна неочаквано: Страх ме беше да шофирам заради...

„На въпроса „Липсва ли ти телевизията?“ – винаги отговарям с „Да“, не защото съм направила грешка, а защото тази любов е завинаги“, споделя журналистката.

В публикацията тя благодари както на хората, които са я подкрепяли, така и на тези, които са ѝ дали трудни уроци.

„Всяко препъване е повод да отлепиш ходила от земята и да се опиташ да направиш смел полет“, пише още тя.

В края на посланието си Биляна Гавазова отправя и коментар за съвременните медии и развитието на технологиите.

„Не ме е страх от изкуствения интелект, а от естествения, който е забравил що е то: честност, прозрачност и обективност“, заявява журналистката.

Публикацията ѝ предизвика множество реакции и коментари в социалните мрежи, а нейни последователи и колеги поздравиха журналистката за откровените думи и професионалния ѝ път.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай