Black Sabbath отдаде почит на Ози Озбърн след смъртта му

Легендарният музикант почина на 76 години, само седмици след последния си прощален концерт с групата

https://blitz.bg/layfstayl/black-sabbath-otdade-pochit-na-ozi-ozbarn-sled-smartta-mu_news1097005.html Blitz.bg

Black Sabbath изразиха своето дълбоко съжаление след смъртта на бившия си фронтмен Ози Озбърн, който почина на 76-годишна възраст, заобиколен от семейството си.

Групата сподели емоционална почит в Instagram, публикувайки снимка на Озбърн от последния му прощален концерт в Бирмингам и добавяйки послание "Ozzy Forever".

Светът на рок музиката осиротя: Ози Озбърн почина две седмици след прощалния си концерт

Водещият китарист на Black Sabbath, Тони Айоми, сподели, че новината за смъртта му го е оставила без думи, като описа Озбърн като уникален и невъзможен за заместване музикален брат.

Айоми и останалите членове на групата, Гийзър Бътлър и Бил Уорд, също изразиха своята тъга за загубата на Озбърн, когото смятат за свой брат.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай