Black Sabbath изразиха своето дълбоко съжаление след смъртта на бившия си фронтмен Ози Озбърн, който почина на 76-годишна възраст, заобиколен от семейството си.
Групата сподели емоционална почит в Instagram, публикувайки снимка на Озбърн от последния му прощален концерт в Бирмингам и добавяйки послание "Ozzy Forever".
Водещият китарист на Black Sabbath, Тони Айоми, сподели, че новината за смъртта му го е оставила без думи, като описа Озбърн като уникален и невъзможен за заместване музикален брат.
Айоми и останалите членове на групата, Гийзър Бътлър и Бил Уорд, също изразиха своята тъга за загубата на Озбърн, когото смятат за свой брат.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.