Д2 ще гостуват на Music Idol тази вечер. Бандата ще открие шоуто, а по-късно ще направи коментари за изпълненията на идолите.
Междувременно Д2 започват и поредицата си от концерти в търсеното на най-добрата училищна група в конкурса “Голямо междучасие”. Утре предстои първият концерт, който ще се изнесе в Национално музикално училище “Любомир Пипков” в столицата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.