Бившата певица в "Шоуто на Слави" Деси Добрева вече е преподавател в Консерваторията, асистент на Стефка Оникян в катедрата по джаз и и поп-пеене. "Много ми е приятно да работя с млади хора. Не им преподавам опрделен стил, защото всеки си има своя музика...Напротив държа на разнообразието. Карам ги да учат непрекъснато нови песни", призна Деси пред vip-bg.info.
Деси се завърна преди дни от поредното си турне в САЩ и вече стяга ново през септември. "Мина страхотно. Много ми се радваха местните българи. Аз за първи път имах възможност да пея в Лас Вегас, Сан Диего, Финикс, а и в Канада. Наистина, имам намерение да подготвя ново турне в САЩ през септември", призна ни ангелогласната певица, която кипи от идеи и ги реализира светкавично. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.