Деси Добрева става водеща в БНТ

Блондинката ще води предаването "Музика безкрай", което стартира на 15 септември от 21 ч.

https://blitz.bg/layfstayl/desi-dobreva-stava-vodeshta-v-bnt_news837651.html Blitz.bg
Певицата Деси Добрева е най-новото лице на БНТ. Блондинката ще води предаването "Музика безкрай" и ще се наслаждава на възможността да се появява в ефир.

Предаването стартира на 15 септември от 21 ч., а всяка сряда ще бъде излъчван телевизионен концерт на живо с най-големите имена от българската сцена и техните песни легенди, пише "Монитор".

"Музика безкрай" е модерен и зареждащ телевизионен формат, в който зрителите ще могат да се насладят на песните, спечелили сърцата на поколения българи. Най-големите звезди на българската музикална сцена ще гостуват в студиото ни, за да изпълнят на живо хитовете си!", споделя Милен Иванов, продуцент на предаването.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай